Hodnocení firmy

4.8
4,8 rating
4.8 z 5 hvězdiček (založené na 6 recenzí)
Výborné83%
Velmi dobré17%
Průměrné0%
Podprůměrné0%
Špatné0%

Recenze firmy

Opatovice

4,0 rating
11 ledna, 2021

RD Opatovice
Firmu 3Jbuilding a pana Kříže můžeme jenom doporučit. Profesionální přístup a výborná komunikace od začátku do konce, vše na čem jsme se dohodli, včetně ceny, bylo bez problémů dodrženo, dům vyrostl doslova před očima (od základů po předání stavby na klíč za cca 6 měsíců). Dřevostavby 3Jbuilding opravdu baví a je na ně spoleh. Za nás obrovská spokojenost.
Sztefkovi

Gregor Sztefek

RD Blansko

5,0 rating
7 srpna, 2020

Dobrý den, chtěl bych se touto cestou podělit o výbornou zkušenost s firmou 3Jbuilding s.r.o.
V 07/2017 jsme se rozhodli postavit rodinný dům na místě kde stál starý dům našeho dědečka.
Vše začalo výběrem architekta, který by dům navrhl tak aby zapadl do uliční zástavby dle požadavku města. PD zpracovala k naší spokojenosti AK pana Hrivňáka. Poté se začala zařizovat demolice původního objektu všemožné povolení, PD atd…. Demolice proběhla 19.1.2018.
Mezi tím začalo běhání po úřadech, dokončení projektové dokumentace a vydání stavebního povolení, toto vše trvalo až do 17.8.2018 kdy jsme povolení konečně získali. Jupí!
Výborně, máme povolní, máme projekt, ale kdo nám ten dům postaví??
Bohužel s původní firmou jsem se rozloučil již v proběhu vyřizování stavebního povolení, poté následovali další tři, ale nikdo nesplňoval moje požadavky jak na cenu, tak na rozsah prováděných prací.
Naštěstí jsem dostal kontakt na pana Kříže (3Jbuilding s.r.o.), které mu jsem zavolal a sjednal s ním schůzku. Bohužel v tu dobu byl 100 % vytížen a nebyl tedy schopen stavbu provést.
Co teď hledat dál, nebo počkat až bude mít pan Kříž „volné ruce“? Naštěstí jsem počkal a nelituji!
Od prvopočátku naprosto profesionální jednání, dohodnuta cena, dohodnuty termíny, rozsahy prací atd…. V tu dobu bohužel nebyla kapacita na zhotovení základové desky, tak mě byla panem Křížem doporučena firma, která základovou desku provede.
5.10.2018 bylo provedeno vytyčení stavby a začalo se pracovat na základové desce, po celou dobu pan Kříž na zhotovení desky dohlížel, přesto že základovou desku prováděla jiná firma a vlastně ani nemusel, ale chtěl mít jistotu, že když už firmu doporučil on bude vše OK. 23.11.2018 bylo hotovo a naštěstí bylo vše v pořádku. Základovou desku si přebíral pan Kříž sám.
Teď si užíváme poslední Vánoce v bytě a chodíme na procházky „kontrolovat“ základovku a představovat si, jak bude vypadat naše nové bydlení.
18.2.2019 bylo dovezeno WC pro dělníky (pro mě překvapení) a přijel první kamión s materiálem.
Po celou dobu stavby na ni dohlížel a sám se na ní podílel pan Kříž, a hlavně parta jeho výborných pracovníků. Na všechny mé všetečné otázky bylo vždy fundovaně odpovězeno a nic nebyl problém.
Termíny byly dle harmonogramu dodržovány, a nejen to, byly provedeny i vícepráce které jsem si v průběhu objednával, protože jsem měl prostě důvěru v tuto firmu. To celé znamenalo že z původně dohodnuté dodávky stavby „na dokončení“ se vlastně stala stavba „na klíč“. Pan Kříž má prostě šťastnou ruku i s výběrem subdodavatelů sádrokartonáři a obkladači byli výborní a vztah zákazník dodavatel pomalu přerostl ve vztah kamarádský. No abych to zkrátil 10.8.2019 jsme byli přestěhováni v novém domě, a ještě týž měsíc bylo řádně zkolaudováno!
Chtěl bych touto cestou poděkovat všem kdo se na stavbě podíleli, jsem šťastný že jsem vybral právě tuto firmu, protože to opravdu nemělo chybu. Velké poděkování panu Křížovi, který vždy dodržel, co slíbil, a to jak termíny, kvalitu tak cenu. Ano i cenu kromě schválených víceprací jsem zaplatil přesně to co bylo předem dohodnuto, ani korunu na víc!
A teď k Vám, kteří si možná myslí, že tato recenze není pravdivá, nebo snad napsána nějakým zaměstnancem. Mé jméno je Martin Břoušek, dům je postaven v Blansku na Žižkově ulici a telefon na mě je +420 777 212 999. Pokud budete mít zájem o osobní referenci nebo jen telefonickou, klidně zavolejte nebo se na dům přijeďte podívat.
Přeji všem tak šťastnou ruku jako jsem měl já. ☺

Martin Břoušek

R.D Čebín

5,0 rating
30 června, 2020

Firma 3Jbuilding u nás realizovala již několik zakázek. Vždy jsme byli velice spokojeni s přístupem, cenou i kvalitou odvedené práce. Tuto firmu doporučuji všem, kteří chtějí realizovat zakázku podle svých představ a požadavků.

Petr Havlát

RD Tučapy dlažba

5,0 rating
25 června, 2020

S firmou 3Jbuilding jsme delší dobu velice spokojeni.
Jestli se jedná o TDI, poradenství nebo o montážní činnost….
Minulý rok jsme realizovali pokládku dlažby, která proběhla v pořádku a bez komplikací.
Předem smluvený termín, rozsah a cena díla byla bez problémů dodržena.
Samozřejmostí byla osobní prohlídka panem Křížem.
Následnou pokládku prováděli pánové, kteří rozhodně věděli co dělají.
V průběhu několika let plánujeme rozsáhlejší demoliční a následně stavební činnost a rádi 3Jbuilding obrátíme znovu.

Jan Vudia

Výborné služby

5,0 rating
24 června, 2020

Pana Kříže a jeho tým musím upřímně pochválit. Je na ně spoleh, jsou pečliví, čestní a vůbec jednají tak, jak jsem zvyklý jednat sám ve svém podnikání, aby byli zákazníci spokojení. Srdečně doporučuji.

Tomáš Baránek
Scroll to Top