Hodnocení firmy

4.9
4,9 rating
4.9 z 5 hvězdiček (založené na 8 recenzí)
Výborné88%
Velmi dobré12%
Průměrné0%
Podprůměrné0%
Špatné0%

Recenze firmy

RD Dambořice

5,0 rating
7 dubna, 2021

Výběrem zhotovitele stavby jsme strávili spoustu času.. recenze, konzultace, ukázkové domy.. přece jen je to nemalá a dlouhodobá investice a člověk má přirozeně obavy komu realizaci stavby svěřit. Naštěstí se nám dostal kontakt na pana Kříže a 3Jbuilding, kde jsme měli hned jasno (navíc jsme měli osobní doporučení, které vydá za stovku anonymních internetových recenzí) a svého rozhodnutí jsme dodnes ani chvíli nelitovali. Pan Kříž s námi vždy vše ochotně a trpělivě prošel, vysvětlil krok po kroku, a jak jsme se domluvili, tak se vše uskutečnilo. Rozpočet i časový harmonogram byl dodržen dle dohody, jednání s námi bylo vždy férové a těch telefonátů a dotazů, které nám pan Kříž kdykoliv ochotně zodpověděl, bych se nedopočítal (koneckonců se s ním občas radíme i teď, kdy už je stavba dávno předána a zkolaudována). Na stavbě jsme se setkávali postupně se všemi partami, podle toho v jaké fázi stavba zrovna byla – všichni byli vstřícní, ochotní a profesionální a kdykoliv jsme chtěli cokoliv vysvětlit, nebo pozměnit, či dodělat navíc, nikdy s ničím nebyl problém a vše bylo provedeno ochotně a dle našich představ. Absolutní spokojenost jak s odvedenou prací, tak týmem pan Kříže předáváme i mezi svými známými, kteří řeší stejné dilema, jaké jsme na počátku řešili my sami – výběr zhotovitele stavby – protože dobrá osobní zkušenost je nejlepší vizitka v každém oboru a pokud jde o investici do bydlení, tak dvojnásob. Můžeme jen vřele doporučit a pokud bychom měli ještě někdy stavět, tak si opět vybereme 3Jbuiding.

Milan Kapr

Spokojený zákazník

5,0 rating
1 února, 2021

Firma 3Jbuilding nám byla doporučena a i my můžeme jen doporučit. Rekonstrukce domu proběhla skvěle, pan Kříž a jeho tým jsou velmi profesionální a projekt zvládli v rekordním čase. Pan Kříž je velmi vstřícný, proaktivní a vždy nám byl k dispozici s řešením neočekávaných situací.

Tereza M.

Opatovice

4,0 rating
11 ledna, 2021

RD Opatovice
Firmu 3Jbuilding a pana Kříže můžeme jenom doporučit. Profesionální přístup a výborná komunikace od začátku do konce, vše na čem jsme se dohodli, včetně ceny, bylo bez problémů dodrženo, dům vyrostl doslova před očima (od základů po předání stavby na klíč za cca 6 měsíců). Dřevostavby 3Jbuilding opravdu baví a je na ně spoleh. Za nás obrovská spokojenost.
Sztefkovi

Gregor Sztefek

RD Blansko

5,0 rating
7 srpna, 2020

Dobrý den, chtěl bych se touto cestou podělit o výbornou zkušenost s firmou 3Jbuilding s.r.o.
V 07/2017 jsme se rozhodli postavit rodinný dům na místě kde stál starý dům našeho dědečka.
Vše začalo výběrem architekta, který by dům navrhl tak aby zapadl do uliční zástavby dle požadavku města. PD zpracovala k naší spokojenosti AK pana Hrivňáka. Poté se začala zařizovat demolice původního objektu všemožné povolení, PD atd…. Demolice proběhla 19.1.2018.
Mezi tím začalo běhání po úřadech, dokončení projektové dokumentace a vydání stavebního povolení, toto vše trvalo až do 17.8.2018 kdy jsme povolení konečně získali. Jupí!
Výborně, máme povolní, máme projekt, ale kdo nám ten dům postaví??
Bohužel s původní firmou jsem se rozloučil již v proběhu vyřizování stavebního povolení, poté následovali další tři, ale nikdo nesplňoval moje požadavky jak na cenu, tak na rozsah prováděných prací.
Naštěstí jsem dostal kontakt na pana Kříže (3Jbuilding s.r.o.), které mu jsem zavolal a sjednal s ním schůzku. Bohužel v tu dobu byl 100 % vytížen a nebyl tedy schopen stavbu provést.
Co teď hledat dál, nebo počkat až bude mít pan Kříž „volné ruce“? Naštěstí jsem počkal a nelituji!
Od prvopočátku naprosto profesionální jednání, dohodnuta cena, dohodnuty termíny, rozsahy prací atd…. V tu dobu bohužel nebyla kapacita na zhotovení základové desky, tak mě byla panem Křížem doporučena firma, která základovou desku provede.
5.10.2018 bylo provedeno vytyčení stavby a začalo se pracovat na základové desce, po celou dobu pan Kříž na zhotovení desky dohlížel, přesto že základovou desku prováděla jiná firma a vlastně ani nemusel, ale chtěl mít jistotu, že když už firmu doporučil on bude vše OK. 23.11.2018 bylo hotovo a naštěstí bylo vše v pořádku. Základovou desku si přebíral pan Kříž sám.
Teď si užíváme poslední Vánoce v bytě a chodíme na procházky „kontrolovat“ základovku a představovat si, jak bude vypadat naše nové bydlení.
18.2.2019 bylo dovezeno WC pro dělníky (pro mě překvapení) a přijel první kamión s materiálem.
Po celou dobu stavby na ni dohlížel a sám se na ní podílel pan Kříž, a hlavně parta jeho výborných pracovníků. Na všechny mé všetečné otázky bylo vždy fundovaně odpovězeno a nic nebyl problém.
Termíny byly dle harmonogramu dodržovány, a nejen to, byly provedeny i vícepráce které jsem si v průběhu objednával, protože jsem měl prostě důvěru v tuto firmu. To celé znamenalo že z původně dohodnuté dodávky stavby „na dokončení“ se vlastně stala stavba „na klíč“. Pan Kříž má prostě šťastnou ruku i s výběrem subdodavatelů sádrokartonáři a obkladači byli výborní a vztah zákazník dodavatel pomalu přerostl ve vztah kamarádský. No abych to zkrátil 10.8.2019 jsme byli přestěhováni v novém domě, a ještě týž měsíc bylo řádně zkolaudováno!
Chtěl bych touto cestou poděkovat všem kdo se na stavbě podíleli, jsem šťastný že jsem vybral právě tuto firmu, protože to opravdu nemělo chybu. Velké poděkování panu Křížovi, který vždy dodržel, co slíbil, a to jak termíny, kvalitu tak cenu. Ano i cenu kromě schválených víceprací jsem zaplatil přesně to co bylo předem dohodnuto, ani korunu na víc!
A teď k Vám, kteří si možná myslí, že tato recenze není pravdivá, nebo snad napsána nějakým zaměstnancem. Mé jméno je Martin Břoušek, dům je postaven v Blansku na Žižkově ulici a telefon na mě je +420 777 212 999. Pokud budete mít zájem o osobní referenci nebo jen telefonickou, klidně zavolejte nebo se na dům přijeďte podívat.
Přeji všem tak šťastnou ruku jako jsem měl já. ☺

Martin Břoušek

R.D Čebín

5,0 rating
30 června, 2020

Firma 3Jbuilding u nás realizovala již několik zakázek. Vždy jsme byli velice spokojeni s přístupem, cenou i kvalitou odvedené práce. Tuto firmu doporučuji všem, kteří chtějí realizovat zakázku podle svých představ a požadavků.

Petr Havlát
Scroll to Top